Triumph Tiger 1050

Model Triumph Tiger 1050
Prijs 5250 €
Cilinder 1050 cc
Kilometers 28000 km
Kleur Caspian Blue
Bouwjaar 2009
2-delige kofferset, Comfort zadel, Verwarmde handvatten, Topkoffer, Middenbok

Triumph Tiger 1050 

2009
28000km

met 3kofferset, handkappen, middenbok, gear indicator, comfort seat  Touratech, handvatverwarming, hoog windscherm, Hyperpro vering kit
 

Elke occasiemotor krijgt 1 jaar wettelijke waarborg mee op onderdelen en werkuren waardoor je een okkazie koopt met de zekerheid van een nieuwe motor. Ze worden steeds geleverd met een onderhoud en zijn steeds gecontroleerd op 80 punten. Wat niet onder de waarborg valt, is slijtage onderdelen zoals remmen, banden, kettingset,schokdempers, riemen, filters, koppeling, batterijen, eventuele takel en sleepkosten etc.

Financiering kan ook op tweedehandsmodellen met looptijden tot 60 maanden. Laat je gegevens achter en je sturen je een voorstel.
Ik vraag een financiering aan

Na een strenge selectie worden onze occasiemotors gecontroleerd op 80 punten. Zo kunnen we garanderen dat onze kwaliteitsoccasies in topconditie verkeren en klaar zijn voor nog jaren rijplezier. Een greep uit onze controle punten: controle op wiellagers, lagers sturing, werking en staat van de remmen, controle banden, testrit voor werking van de koppeling, schakelen en aandrijving, test op batterij capaciteit, werking elektrische componenten enz..